امروز: شنبه 29 شهریور 1399 برابر با 20 سبتامبر 2020

مسئول خبر

مسئول خبر

imam

سه شنبه, 25 شهریور 1399 18:54

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان جواد نظام پرست به عنوان شهردار جدید بناب معرفی شد و از زحمات کریم صمد زاده سرپرست شهرداری بناب تقدیر و تشکر بعمل آمد.

سه شنبه, 25 شهریور 1399 23:20

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب، جواد نظام پرست شهردار جدید بناب ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه خود ضمن تشکر از فرماندار محترم بناب، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تمامی کسانی وی را به عنوان شهردار انتخاب کردند اظهار داشت: متاسفانه در چندین سال اخیر شهرداری شهر بناب بخاطر برخی از بی برنامه ریزی های نادرست و کم کاری برخی از عوامل مربوط، با مشکلات بسیاری دست وپنجه نرم می کند.

جواد نظام پرست تصریح کرد: تمام چالش ها و مشکلات موجود در شهرداری تنها زمانی حل خواهد شد که بین مردم ومجموعه شهرداری آشتی ایجاد شود.

جواد نظام پرست با اشاره به عملی شدن آشتی بین مردم و شهرداریو بازگشت اعتماد از دست رفته افزود: تنها زمانی می توانیم به جایگاه واقعی خود برسیم و اعتماد مردم را جلب کنیم که با عمکردهای مثبت خود در اجرای طرح های عمرانی و شهری و رسیدگی شبانه روزی، انجام  امورات شهر را سر لوحه کار خود قرار دهیم.

وی در ادامه گفت: با وجود اینکه می دانستم مشکلات اساسی ومهمی در مجموعه شهرداری وجود دارد اما با تمام وجود پا به میدان گذاشتم تا بتوانم با رسیدگی به شهرم، اندکی از بار مشکلات همشهریان عزیزم را بردارم.

سکاندار جدید شهرداری تعامل و همکاری بین پرسنل وکارکنانش را در اجرای هرچه بهتر پروژه ها وطرح های عمرانی حیاتی دانست وافزود: تنها زمانی شهری با ظاهر زیبا و مردمی شاد واقتصادی پویا خواهیم داشت که بین مجموعه ما ومردم رابطه تنگاتنگی به وجود بیاید.

وی زیبا سازی معابر و رسیدگی به آسفالت ریزی شهر را ضروری عنوان کرد وافزود: علاوه بر رسیدگی به پروژه های عمرانی وزیبا سازی شهر هدف اساسی شهرداری تفکیک زباله از مبدا خواهد بود که از هفته آینده عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد و همچنین اجازه نخواهم داد مانند گذشته خام فروشی اراضی شهرداری اتفاق بیافتد.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مسولان عزیز به مردم شریف بناب نوید شهری آباد و در شان مردم خوبش داد و گفت: امیدوارم درکنار مردم که جدا از مجموعه شهرداری نیستند بتوانیم رونق اقتصادی، پیشرفت و شاد زیستن را که در شان مردمان این شهر است، به ارمغان بیاوریم.

 

منبع/ صدای بناب/ نگارنده خبر داود زیبائی

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب نظافت معابر و لایروبی جوب های خیابان شهید باهنر توسط عوامل زحمتکش معاونت خدمات شهری در روز جمعه ۹۹/۶/۲۱  انجام شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب در خصوص خبر درج شده مبنی بر اجرای پروژه عمرانی کفپوش در برخی از محلات خاص شهرستان بناب گفت: طی چند روز اخیر در تمامی رسانه‌ها بخصوص همین رسانه خبری مبنی بر اجرای پروژه عمرانی در برخی محلات خاص انتشار داده شده است که بیشتر منظور به یک از محلات پشت اعمارات شهرداری، محله‌ای که یکی از کارمندان شهرداری آنجا زندگی می‌کند، می باشد.

وی تصریح کرد: اهالی این محل با حضور در شهرداری بناب تمام هزینه‌های کارگر سیمان و غیره را متقبل و شهرداری نیز کفپوش مورد نیاز و سنگ موجود را به آنها داد که همچنین چند محله دیگر نیز این کار را کرده اند.

سرپرست موقت شهرداری بناب با تاکید بر این که تمامی  محلات و حتی کسبه شهرستان جهت پوش کردن محله و یا پیاده‌روی مورد نظر خود می‌توانند به شهرداری بناب مراجعه کنند، گفت: همانطور که گفتم اهالی می توانم به صورت گروهی با پرداخت هزینه سیمان، کارگر و برخی از مصالح مورد نیاز نسبت به کفپوش کردن محل مورد نظر خود اقدام کند و شهرداری قطعاً کفپوش و سنگ مورد نیاز را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار خواهد داد.

کریم صمدزاده در پایان با تاکید بر اینکه حقوق تمام پرسنل شهرداری بناب تا اول تیر ماه پرداخت شده است گفت: طی مدت زمانی که بنده به عنوان سرپرست شهرداری معرفی شده ام توانستم  ۲ مرتبه حقوق پرسنل را طی ۴۵ روز پرداخت کنم و امیدوارم سایر و معوقات باقیمانده هر چه زودتر پرداخت شود.

انتهای پیام/ داود زیبائی

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب کریم صمدزاده سرپرست شهرداری بناب به مناسبت بازگشایی مدارس پیام تبریک به شرح ذیل صادر کرد.

همه ساله با نزديك شدن ماه مهر ،كوچه ها و خيابانها رنگ و بوي ديگري پيدا مي كند و شور و شوق دانش آموزان و خانواده هاي آنها جلوه ي ديگري به جامعه مي بخشد اكنون يک بار ديگر اما به دلیل شیوع بیماری کرونا بازگشایی مدارس به نوعی زودتر انجام می شود که آن را به فال نیک میگیریم .

اینجانب در پایان ضمن تبریک مجدد  به تمامی دانش آموزان، معلمان، دانشجویان و اساتید بابت بازگشایی مدارس و دانشگاه ها امیدوارم شاهد رشد و شکوفایی علمی کشور در تمام حوزه‌ها باشیم و شهرداری بناب قطعاً همانند سالیان در راستای خدمت رسانی به تمامی مدارس و دانشگاه‌ها انجام وظیفه خواهد کرد.

کریم صمدزاده/ سرپرست شهرداری بناب/ شهریور ۹۹

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب کریم صمد زاده سرپرست شهرداری بناب صبح امروز به همراه مسئولان شهرستان در زنگ بازگشایی مدارس شرکت و این روز را به تمامی دانش آموزان و معلمان این شهرستان تبریک گفت.

یکشنبه, 02 شهریور 1399 05:28

شهرداری بناب فرا رسیدن هفته دولت و ایام گرامیداشت نام و یاد شهیدان معظم رجایی و باهنر را با نصب بنر در سطح شهر گرامی داشت/

یکشنبه, 02 شهریور 1399 09:32
به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب کریم صمد زاده سرپرست شهرداری بناب صبح امروز به مناسبت هفته دولت در جلسه شورای اداری این شهرستان حضور پیدا کرد.
 
لازم به ذکر است این جلسه با حضور تمامی مسئولان شهرستان در دفتر امام جمعه بناب برگزار و در خصوص مشکلات شهرستان بحث و گفتگو شد
 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید