امروز: پنج شنبه 28 شهریور 1398 برابر با 19 سبتامبر 2019

موضوعات داغ
معاونت عمران و شهرسازی

معاونت عمران و شهرسازی (191)

مهندس حسن قلی پور  معاونت عمران و شهرسازی شهرداری بناب

 

 

 

به گزارش شهرداری بناب، سعید کیانپور  در خصوص این خبر گفت: در ۶ ماهه اول سال ۱۳۹۸ شهرداری تعداد قراردادهای عمرانی منعقده با پیمانکاران بخش خصوصی را به ۳۴ قرارداد افزایش داده که برخی از آنها انجام شده و تحویل موقت گردیده و برخی دیگر نیز در حال اجرا می باشند.

 

وی افزود: از جمله قراردادهای فعال شهرداری،(جدول گذاری و اصلاح جوب جاده قره چپق، کفسازی و اجرای کفپوش بتنی در پیاده روهای بلوار سهند و کمربندی چمران، اجرای دیوار ساحلی قوبی چای کوی پاسگاه، اجرای عرشه پل چوان چای حد فاصل پارک فدک و شهربازی، آسفالت ریزی بلوار مطهری، آسفالت ریزی ساحل قوبی چای حوالی پارک ملت، اجرای آبرو کوچه ها و آماده سازی برای آسفالت ریزی، جدول گذاری میدان سپاه، تهیه و اجرای تاپ اسلب بتنی، تهیه انواع کفپوش و قطعات بتنی، کفسازی و بتن ریزی پیاده روهای پارک فدک، حذف کندروهای بلوار رسالت و آماده سازی برای آسفالت ریزی، اجرای آبرو و آسفالت ریزی محلات هدف از جمله کوی پاسگاه و دیزج جنوبی، دیوارکشی در میدان دواب، اجرای کانال در کوی آزادگان، اصلاح جوب و جدولگذاری بلوار مدرس بطول ۷۰۰ متر، تولید آسفالت از نخاله های آسفالتی در کارخانه بازیافت آسفالت، اجرای سرعت کاه دو منظوره در سطوح مختلف شهر،  اصلاح جوب و جدولگذاری کمربندی چمران  هستند.

 

رئیس اداره فنی و عمرانی شهرداری بناب در پایان با تاکید بر اینکه شهرداری امسال توجه ویژه ای به بحث عمرانی و زیبا سازی شهر دارد، گفت: خوشبختانه شهرداری بناب در تامین قطعات بتنی به طورکامل خود کفا شده است که این موضوع موجب شده است تا کارهای عمرانی شهر بهترو سریع تر انجام شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بناب سعید کیانپور رئیس اداره فنی و عمرانی شهرداری بناب در خصوص این خبر گفت: کار اجرای آبرو سازی این کوچه در حال اجرا است که بعد آبرو سازی مرحله آسفالت ریزی این کوچه انجام خواهد شد

 

انتهای خبر/ داود زیبائی

رئیس اداره فنی و عمرانی شهرداری بناب با بیان اینکه امسال شورا و شهرداری توجه ویژه ای به بحث اسفالت ریزی شهری بناب دارند،  گفت: شهرداری تا پایان فصل کاری بسیاری از محلات را آسفالت ریزی خواهد کرد.

وی در پایان از عوامل زحمت کش شهرداری آقایان نجفی، اسدی، خاشعی و سایر زحمت کشان آسفالت ریزی که به صورت شبانه روزی در حال تلاش کردن تقدیر و تشکر کرد.

گزارش تصویری؛

 

نگارنده خبر/ داود زیبائی

 به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب  سعید کیانپور رئیس اداره فنی و عمرانی شهرداری بناب در خصوص این خبر گفت:  به زودی اکثر پیاده رو های این مسر با کف پوش های تولیدی شهرداری بناب تکمیل خواهند شد.

 

وی افزود: سالیان قبل شهرداری جهت خرید قطعات بتنی هزینه های زیادی پرداخت می کرد که با همت شهردار و سایر عوامل شهرداری امروز تمامی قطعات بتنی مورد نیاز در بناب تولید می شود.

 

 

 

نگارنده خبر: داود زیبائی

به دنبال بازدید میدانی مهندس رفیعی_ فرماندار، محمدباقر ولایی_ رئیس شورای اسلامی شهر و مهندس تیزپاز نیاری_ شهردار بناب از تنگه کوچه غربی، انجام عملیات مسیرگشایی محل در برنامه کاری شهرداری بناب قرار گرفت.
 
  به گفته مهندس مجتبی وقاری _ رئیس اداره املاک شهرداری پس از بازدید میدانی فرماندار، رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار بناب از محله تنگه کوچه غربی و انجام رای زنی ها و مذاکرات لازم و مورد نیاز با اهالی محل، مقرر گردید مالکین محترم املاک واقع در مسیر طی مراجعه حضوری به شهرداری با هماهنگی اداره املاک و شهرسازی نسبت به آزادسازی مقدار اصابتی ملک خود اقدام نمایند و اداره مالی شهرداری نیز برابر ضوابط اقدامات مالی مورد نیاز را معمول دارد.
    ▪️مهندس وقاری در ادامه گفته های خود افزود: در همین راستا و در جهت شروع پروژه مسیرگشایی، آقای کریم خسروشاهی و شریک که قسمتی از ملک شان در مسیر توسع واقع شده با مراجعه به این اداره و همچنین اداره شهرسازی، کارهای مصالحه خود را شروع کرده و ملک ایشان در شرف عملیات آزادسازی معبر می باشد.
 
 
 
 
اداره فرهنگی اجتماعی و روابط عمومی شهرداری بناب
 
 
 
 
 
تعداد کل پروانه های صادر:٣٣ مورد
تعداد کل گواهیهای صادره :۱۴٢ مورد
 
  واحدنقشه برداری درر نیمه دوم خرداد 98 
 
*برداشت وممیزی املاک واقع در خط پروژه واعلام مقدار اصابتی وباقیمانده ۱٨مورد
*مطالعه و تو پوگرافی مسیر جهت اصلاح ویا اجرای جدول همراه با پروفیلهای طولی ۱۴ مورد
*شیب بندی معابر ومحلات شهر جهت هدایت آبهای سطحی ٨ مورد
*پیاده سازی خط پروژه مسیر وکد گذاری مسیر جدول. ۱٣ مورد
*اعلام بر کف برای احداث ساختمان ۱۴ مورد
 
 واحد جی ای اس شهرداری بناب در نیمه دوم خرداد
 
*تشکیل پروندهای جدید شهرسازی در نقشه بیس ۱٢ مورد
*کنترل سال احداث کار شناسان٩ مورد
تعیین سال احداث پرونده٢۱ مورد
*اعمال تفکیک های غیر رسمی در لایه تخلفات ۱٣ مورد
* تهیه و چاپ نقشه پر یا خالی جهت اعمال ماده۱۰۱ مورد
 
 
200062
 
 
صفحه1 از32

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت