امروز: دوشنبه 18 فروردين 1399 برابر با 06 آوریل 2020

موضوعات داغ
معاونت عمران و شهرسازی

معاونت عمران و شهرسازی (196)

مهندس حسن قلی پور  معاونت عمران و شهرسازی شهرداری بناب

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب، شهرداری بناب در راستای زیبا سازی و افزایش خدمات شهری بخشی از پیاده روی های خیابان امام را بازسازی و  از کف پوش های جدید و تولید داخل شهرستان استفاده می کند

 

گزارش تصویری؛

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب، سعید کیان پور از شروع عملیات نصب و استقرار پل فلزی کوی گلستان دیزج خبر داد و گفت: این پل جهت رفت و آمد راحت تر اهالی بر روی قوبی چایی احداث می شود.

 

نگارنده خبر/ داود زیبائی

به گزارش شهرداری بناب، سعید کیانپور رئیس اداره فنی و عمرانی شهرداری بناب با بیان اینکه کار اجرای پیاده رو سازی ابتدای کوی پاسگاه و کمربندی چمران به زودی پایان خواهد یافت، تصریح کرد: شهرداری امسال توجه بسیار خوبی به بازسازی پیاده روی های سطح شهر داشته است که تا به الان بخش های زیادی مانند میدان معلم تا ابتدای روستای چلقائی و ابتدای کوی پاسگاه و سایر نقاط پیاده رو سازی شده است.

 

وی افزود: خوشبختانه شهرداری در تولید قطعات بتنی کاملا خود کفا شده است و از فیال های تولید شده خود برای پیاده رو سازی بهره می برد.

 

نگارنده خبر/ داود زیبائی

به گزارش شهرداری بناب مهندس کیانپور رئیس اداره فنی و عمرانی شهرداری بناب از سروع اسفالت ریزی محله بعثت 5 کوی کارمندان خبر داد و گفت: این محله پس از مدت ها به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر آسفالت ریزی می شود.

 

نگارنده خبر/ داود زیبائی

به گزارش شهرداری بناب، سعید کیانپور رئیس اداره فنی و عمرانی شهرداری بناب از ادامه عملیات لکه گیری و آسفالت ریزی بلوار مطهری خبر داد و گفت: سعی می کنیم اکثر خیابان های اصلی شهر را در اسرع وقت لکه گیری کنیم.

 

تهیه گزارش/ داود زیبائی

به گزارش شهرداری بناب، سعید کیانپور  در خصوص این خبر گفت: در ۶ ماهه اول سال ۱۳۹۸ شهرداری تعداد قراردادهای عمرانی منعقده با پیمانکاران بخش خصوصی را به ۳۴ قرارداد افزایش داده که برخی از آنها انجام شده و تحویل موقت گردیده و برخی دیگر نیز در حال اجرا می باشند.

 

وی افزود: از جمله قراردادهای فعال شهرداری،(جدول گذاری و اصلاح جوب جاده قره چپق، کفسازی و اجرای کفپوش بتنی در پیاده روهای بلوار سهند و کمربندی چمران، اجرای دیوار ساحلی قوبی چای کوی پاسگاه، اجرای عرشه پل چوان چای حد فاصل پارک فدک و شهربازی، آسفالت ریزی بلوار مطهری، آسفالت ریزی ساحل قوبی چای حوالی پارک ملت، اجرای آبرو کوچه ها و آماده سازی برای آسفالت ریزی، جدول گذاری میدان سپاه، تهیه و اجرای تاپ اسلب بتنی، تهیه انواع کفپوش و قطعات بتنی، کفسازی و بتن ریزی پیاده روهای پارک فدک، حذف کندروهای بلوار رسالت و آماده سازی برای آسفالت ریزی، اجرای آبرو و آسفالت ریزی محلات هدف از جمله کوی پاسگاه و دیزج جنوبی، دیوارکشی در میدان دواب، اجرای کانال در کوی آزادگان، اصلاح جوب و جدولگذاری بلوار مدرس بطول ۷۰۰ متر، تولید آسفالت از نخاله های آسفالتی در کارخانه بازیافت آسفالت، اجرای سرعت کاه دو منظوره در سطوح مختلف شهر،  اصلاح جوب و جدولگذاری کمربندی چمران  هستند.

 

رئیس اداره فنی و عمرانی شهرداری بناب در پایان با تاکید بر اینکه شهرداری امسال توجه ویژه ای به بحث عمرانی و زیبا سازی شهر دارد، گفت: خوشبختانه شهرداری بناب در تامین قطعات بتنی به طورکامل خود کفا شده است که این موضوع موجب شده است تا کارهای عمرانی شهر بهترو سریع تر انجام شوند.

صفحه1 از33

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید